I NIEDZIELA BOŻEGO NARODZENIA
~ ŚWIĘTO ŚW. RODZINY ~

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

29 XII 2019 - 5 I 2020

 

 

  • O godz. 16.00 zapraszamy na Nieszpory Kolędowe.

 

  • We wtorek – Zakończenie Roku kalendarzowego 2019. O godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. dziękczynną w int. Dobroczyńców. Wcześniej o godz. 17.30 nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne z racji kończącego się Roku. 20 minut po północy zapraszamy również Mszę św., którą przywitamy Nowy Rok 2020.

 

  • W środę - UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI. W tym dniu przypada 62 rocznica powstania naszej Parafii. O godz. 7.00 Msza św. przez wstaw. św. Józefa w int. zbiorowej za zmarłych. Intencje można składać do skarbonki. Zaś o godz. 9.00 zapraszamy na Mszę św. dziękczynną za Parafię i w int. Matek i Ojców w modlitwie oraz ich dzieci. O godz. 16.00 Nieszpory Kolędowe.

 

  • W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty. W pierwszy czwartek - wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus. Od godz. 14.00 w kaplicy Adoracja Najświętszego Sakramentu, która zakończy się nabożeństwem ku czci św. Franciszka o godz. 17.30, a o godz. 18.00 Msza św. o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

 

  • W pierwszy piątek po Mszach św. odprawimy nabożeństwo ku czci NSPJ. O godz. 17.30 spowiedź dla dzieci i rodziców, o godz. 18.00 Msza św. szkolna z racji pierwszego piątku. Zapraszamy wszystkie dzieci ze szkoły podstawowej wraz z rodzicami. Nabożeństwo do NSPJ po Mszy św. o godz. 18.00 rozpocznie Czuwanie Komunii Serc.

 

  • Również w pierwszy piątek od godz. 09.00 odwiedzimy chorych, których można zgłaszać przy furcie klasztornej.

 

  • W sobotę 4 stycznia, odbędzie się spotkanie opłatkowe Wspólnoty Żywego Różańca. Rozpoczęcie w kościele Mszą św. o godz. 9.00. Po Mszy o godz. 18.00 w kaplicy odbędzie się nauka przed chrzcielna, a o godz. 19.00 spotkanie opłatkowe Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

 

  • Zachęcamy do adorowania Dzieciątka Jezus w Żłóbku w naszym kościele. W dni powszednie do Uroczystości Trzech Króli kościół będzie codziennie otwarty do godz. 19.00.

 

  • Trwają odwiedziny duszpasterskie - KOLĘDA. W tym roku idziemy od numerów wyższych do niższych. Plan kolędy jest dostępny w gablotkach i na stronie internetowej parafii. Ofiary złożone kapłanom w czasie kolędy będą przeznaczone na utrzymanie naszego kościoła i bieżące remonty przy kościele.

 

  • W czasie kolędy kancelaria będzie czynna tylko w sobotę od godz. 9.00-11.00.

 

 

Za wszelkie ofiary, życzliwość składamy serdeczne podziękowania,
i życzymy Pokoju i Dobra oraz Bożego błogosławieństwa
w nadchodzącym Nowym Roku.

© 2017 Franciszkanie Zabrze. All Rights Reserved.
Free Joomla! templates by Engine Templates