Ogłoszenia duszpasterskie

 

XXIV NIEDZIELA
17 IX 2017 – 24 IX 2017

  • Dzisiaj zapraszamy na Nieszpory o godz. 16.00. Przypominamy, że rozpoczął się Międzynarodowy Koncert Organowy w kościołach w Zabrzu. Szczegóły znajdują się na plakacie. U nas koncert będzie dzisiaj o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy. Kolekta dzisiejsza będzie przeznaczona na zakup opału do ogrzewania kościoła i klasztoru na sezon grzewczy.
  • W poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski oraz dzieci i młodzieży.
  • We wtorek o. godz. 7.00 Msza zbiorowa przez wstaw. św. Antoniego za żyjących. O godz. 19.00 w kaplicy odbędzie się Msza św. dla kl. 3 gimnazjum rozpoczynająca przygotowanie do bierzmowania.
  • W środę – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera i Pawła Chong Hasang i Towarzyszy. Omatki i ojców na modlitwę za swoje dzieci. W środę nie będzie spotkania biblijnego.
  • W czwartek – święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty. Od godz. 14.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, która zakończy się nabożeństwem ku czci św. Franciszka.
  • W piątek o godz. 18.30 w kościele katecheza dla dzieci klas III, które przygotowują się do I Komunii Świętej.
  • Pielgrzymka Dzieci z Rodzicami, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Świętej do Czernej, Centrum Jana Pawła II i Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie Łagiewnikach odbędzie się w najbliższą sobotę. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 7.45. Powrót około godz. 18.00.
  • Przypominamy, że można zamawiać intencje na cały przeszły rok przy furcie klasztornej.
  • Jest możliwość skorzystania z bezpłatnej porady prawnej w sprawie odszkodowań w piątek 22 września br. w Zabrzu przy Placu Warszawskim 5 (II piętro) w godz. od 9.00-15.00. Numer kontaktowy znajduje się na wywieszonym plakacie.

 

Za wszelkie ofiary i życzliwość składamy serdeczne podziękowanie – „ Bóg zapłać!”, a na nadchodzące dni nowego tygodnia, wypoczynku i pracy życzymy Wszyskim bł. Bożego.

                                                                                                 Franciszkanie z Zabrza

© 2017 Franciszkanie Zabrze. All Rights Reserved. Designed By Enginetemplates.com

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates