XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - OGŁOSZENIA

15 IX 2019 - 22 IX 2019

  • Dzisiaj Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Zapraszamy na Nieszpory o godz. 16.00. Wcześniej przywitamy pielgrzymów powracających z Góry św. Anny.
  • W poniedziałek – wspomnienie świętych męczenników : Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa
  • We wtorek - Święto Stygmatów, św. Franciszka z Asyżu. O godz. 7.00 zostanie odprawiona Msza św. zbiorowa przez wstawiennictwo św. Antoniego za żyjących (intencje można składać do skarbonki.). O godz. 18.45 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej – początek w kościele.
  • W środę - Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski oraz dzieci i młodzieży. O godz. 18.00 Msza św. w int. Róży św. Franciszka. Po Mszy zapraszamy matki i ojców na modlitwę za swoje dzieci. O godz. 18.45 w salce niebieskiej będzie spotkanie biblijne, a w salce czerwonej spotkanie Róży św. Franciszka
  • W czwartek od godz. 14.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, która zakończy się nabożeństwem ku czci św. Franciszka.
  • W piątek – wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera i Pawła Chong Hasang i Towarzyszy.
  • W sobotę - Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty. O godz. 7.00 Msza św. w int. br. Jonasza Rębisia z okazji imienin zakonnych. O godz. 9.00 spotkanie dla młodszych ministrantów. Zapraszamy również chłopców, którzy chcieliby służyć przy ołtarzu podczas Mszy świętych. Zaś o godz. 10.00 spotkanie Dzieci Maryi. Zapraszamy również dziewczynki, które chciałyby należeć do tej wspólnoty.
  • Ze stolików za ławkami można nabyć „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa” oraz   „ Niedzielnik”. Zaś z przy wyjściu z kościoła można zakupić kalendarze ze zdjęciami św. Jana Pawła II, wizerunkami MB, z NSPJ oraz kalendarz dla dzieci. Są jeszcze wolne intencje w tygodniu. Zachęcamy do zamawiania ich przy furcie klasztornej.

 

 


 

© 2017 Franciszkanie Zabrze. All Rights Reserved.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! templates by Engine Templates