XII NIEDZIELA
25 VI 2017 –  02 VII 2017

Dzisiaj w naszej parafii przeżywamy odpust parafialny ku czci Niepokalanego Serca NMP. Kazania głosi o. Feliks Rachwalik OFM , wykładowca w naszym Seminarium
w Panewnikach i delegat Ziemi Świętej. Zgodnie z zapowiedzią kolekta jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej – tzw. Świętopietrze. Kolekta została przeniesiona z 29 czerwca.

Dzisiaj zapraszamy także o godz. 16.00 na Nieszpory.


W
środę – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika. O godz. 18.30 zapraszamy matki i ojców na modlitwę w intencji ich dzieci.

W czwartek obchodzić będziemy uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu
u nas podczas Mszy św. o godz. 7.00 i 18.00 błogosławieństwa prymicyjnego udzieli ks. Denis Rakwic z parafii Sieroty. Również w
czwartek od 14.00 zapraszamy do kościoła na adorację Najświętszego Sakramentu, która zakończy się nabożeństwem ku czci św. Franciszka.

W I sobotę będziemy kontynuowali dzieło Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca. O godz. 6.30 Różaniec Wynagradzający, o godz. 7.00 Msza w int. wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP z Komunią Wynagradzającą oraz po Mszy św. przez 15 minut Rozmyślanie Wynagradzające. Następnie chętne osoby zapraszamy na Godzinki o NMP.                                                                                             O godz. 16.00 w kaplicy będzie nauka przedchrzcielna.

Punkt Caritas w czasie wakacji będzie nieczynny. Prosimy więc, by do końca sierpnia nie przynosić ubrań do furty klasztornej.

 


Za wszelkie ofiary i życzliwość składamy serdeczne podziękowanie - „Bóg zapłać”,

a na nadchodzący tydzień wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego.

Franciszkanie z Zabrza