piątek, 26 05 2017

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA
21 V 2017 –  28 V 2017

 

Dzisiaj zgodnie z zapowiedzią kolekta celowa będzie przeznaczona na remont salek parafialnych. Także w naszej parafii przypada całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. W związku z tym, że jest to niedziela. Stąd adoracja będzie po Mszy św. o godz. 7.00, czyli od godz. 8.00 do 9.00 i następnie rozpocznie się po Mszy św. o godz. 12.00 i zakończy nabożeństwem majowym o godz. 16.00. Zachęcamy do adoracji.

Nabożeństwa Majowe odprawiamy codziennie o 17.30. Od poniedziałku do środy przypadają Dni Krzyżowe. W ramach nabożeństw majowych będziemy modlić się o urodzaje. W poniedziałek o godz. 18.45 w salce czerwonej spotkanie LSO i Dzieci Maryi.

We wtorek – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki św. Ojca Franciszka z Asyżu.

W środę – wspomnienie NMP Wspomożenia Wiernych. O godz. 18.30 zapraszamy matki
i ojców na modlitwę
w intencji ich dzieci.

W czwartek od godz. 14.00 adoracja Najświętszego Sakramentu, która zakończy się nabożeństwem majowym.

W piątek – wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera. O godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza w int. matek z naszej parafii. W tym dniu podczas majowego i na Mszy wieczornej będzie śpiewał Zespół Regionalny „Mikołowianki” z Mikołowa.

W przyszłą niedzielę o godz. 10.30 w naszej parafii UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ. Próby przed Komunią odbędą się od poniedziałku do środy po Mszach wieczornych – obecność obowiązkowa! Spowiedź dla dzieci i rodziców będzie w sobotę według podanego planu o godz. 13.30 i 14.30.

W przyszłą niedzielę o godz. 20.00 Msza św. w int. studentów o pomyślny przebieg letniej sesji egzaminacyjnej.

W niedzielę 4 czerwca od godz. 16.00 do 21.00 pragniemy zorganizować PIKNIK RODZINNY. Osoby, które chciałyby nas wspomóc poprzez dar serca, np.: słodycze, napoje, nagrody dla dzieci itp., prosimy aby przekazać te rzeczy w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

 

 

 Za wszelkie ofiary i życzliwość składamy serdeczne podziękowanie - „Bóg zapłać”,

a na nadchodzący tydzień wszystkim życzymy błogosławieństwa Bożego.

Franciszkanie z Zabrza