ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE 2019/2020

 

LP. Adres
LP. Adres
Piątek, 27 grudnia 2019 r. (od 16:00) Niedziela, 5 stycznia 2020 r. (od 14:00)
1. Tatarkiewicza 1, 1a 1. Franciszkańska 2, 2a, 2b
2. Tatarkiewicza 3, 3a, 3b 2. Franciszkańska 14, 14a
3. Tatarkiewicza 5, 5a, 5b, 5c 3. Franciszkańska 14b, 16
4. Tatarkiewicza 9, 9 a 4. Franciszkańska 7, 9, 16a, 16b
5. Tatarkiewicza 11, 11a, 11b, 11c 5. Kotarbińskiego 2, 4
6. Tatarkiewicza 13, 13a 6. Kotarbińskiego 6, 8, 10, 12
Sobota, 28 grudnia 2019 r. (od 14:00)
Wtorek, 7 stycznia 2020 r. (od 16:00)
1. Tatarkiewicza 15, 15a 1. Curie-Skłodowskiej 51, 53
2. Tatarkiewicza 17, 17a, 7, 7a 2. Curie-Skłodowskiej 55, 57
3. Tatarkiewicza 2, 2a 3. Curie-Skłodowskiej 45, 47, 49
4. Tatarkiewicza 4, 4a, 4b 4. Grunwaldzka 5-37 + Tkocza
5. Tatarkiewicza 6, 6a, 8 5. Grunwaldzka 41-89, 46
6. Tatarkiewicza 8a, 8b, 8c 6. Grunwaldzka 12
Niedziela, 29 grudnia 2019 r. (od 14:00) Środa, 8 stycznia 2020 r. (od 16:00)
1. Tatarkiewicza 10, 10a, 10b, 10c 1. Grunwaldzka 2-4b
2. Tatarkiewicza 14, 14a, 14b, 14c 2. Grunwaldzka 6-28
3. Tatarkiewicza 16, 16a, 16b 3. Grunwaldzka 8, 8a, 8b
4. Tatarkiewicza 18, 18a, 28 4. Grunwaldzka 8c, 8d, 8e
5. Tatarkiewicza 20, 20a 5. Grunwaldzka 8f, 8g, 8h
6. Tatarkiewicza 20b, 20c 6. Grunwaldzka 10, 10a, 10b
Poniedziałek, 30 grudnia 2019 r. (od 16:00) Czwartek, 9 stycznia 2020 r. (od 16:00)
1. Tatarkiewicza 22, 22a, 22b, 22c 1. Grunwaldzka 10c, 10d, 10e, 10f
2. Gdańska 40 2. Grunwaldzka 10g, 10h, 10i
3. Gdańska 40a 3. Topolowa 1-13, 15-23
4. Gdańska 40b, 40c 4. Niedziałkowskiego 54-66
5. Gdańska 40d, 40e, 44d, 44e 5. Niedziałkowskiego 63, 67, 67a, 67c
6. Gdańska 42, 42a, 42b 6. Niedziałkowskiego 65, 65a
Czwartek, 2 stycznia 2020 r. (od 16:00) Piątek, 10 stycznia 2020 r. (od 16:00)
1. Gdańska 44, 44a 1. Trocera 1-31 oraz 6
2. Gdańska 44b, 44c 2. Trocera 7c, 7d, 7e
3. Gdańska 46, 46a, 46b 3. Trocera 7f, 7g, 7h
4. Gdańska 48 4. Chełmońskiego 5-17
5. Gdańska 48a, 48b 5. Chełmońskiego 19-25
6. Gdańska 48c, 48d, 48e 6. Chełmońskiego 2-12
Piątek, 3 stycznia 2020 r. (od 16:00)
Sobota, 11 stycznia 2020 r. (od 14:00)
1. Franciszkańska 32e + Gdańska 26-38 1. Żnieńskiej 1-27
2. Franciszkańska 27, 29, 31 2. Żnieńskiej 2-16
3. Franciszkańska 28, 28a 3. Żnieńskiej 18-36
4. Franciszkańska 28b, 28c, 28d 4. Żnieńskiej 29
5. Franciszkańska 30, 30a 5. Żnieńskiej 31
6. Franciszkańska 30b, 30c, 30d 6. Pl. K. Wlk. Chełmońskiego 14-28
Sobota, 4 stycznia 2020 r. (od 14:00)
Niedziela, 26 stycznia 2020 r.
1. Franciszkańska 24, 24a Kolęda dodatkowa
2. Franciszkańska 24b, 24c
3. Franciszkańska 24d, 24e, 26, 26a
4. Franciszkańska 32, 32a, 32b
5. Franciszkańska 32c, 32d
6. Franciszkańska 25, 25a, 25b
© 2017 Franciszkanie Zabrze. All Rights Reserved.
Free Joomla! templates by Engine Templates