piątek, 26 05 2017

27 XII WTOREK
Grunwaldzka 2-4b 
Grunwaldzka 6-28 
Grunwaldzka 8, 8a, 8b 
Grunwaldzka 8c, 8d 
Grunwaldzka 8e, 8f, 8g 

 


28 XII ŚRODA
Grunwaldzka 5-37, 12, Tkocza 
Grunwaldzka 10, 10a 10b, 10c 
Grunwaldzka 10d, 10e 10f, 10g 
Grunwaldzka 10h, 10i 
Grunwaldzka 41-89, 46 


29 XII CZWARTEK
Niedziałkowskiego 54-66 
Niedziałkowskiego 63, 67, 67a, 67c 
Niedziałkowskiego 65, 65a 
Topolowa 1-13, 15-23 
pl. Kazimierza Wlk Chełmońskiego 14-28


30 XII PIĄTEK
Chełmońskiego 5-17 
Chełmońskiego 19-25 
Chełmońskiego 2-12 
Trocera [11 + ?]
Żnieńskiej 1-27 

2 I PONIEDZIAŁEK
Żnieńskiej 2-16 
Żnieńskiej 18-36 
Żnieńskiej 29 
Żnieńskiej 31 
Curie-Skłodowskiej 45, 47, 49 


3 I WTOREK
Curie-Skłodowskiej 51, 53 
Curie-Skłodowskiej 55, 57 
Franciszkańska 2, 7, 9 
Franciszkańska 2a, 2b 
Franciszkańska 25a, 25b 


4 I ŚRODA
Franciszkańska 25, 31 
Franciszkańska 27 
Franciszkańska 29, Gdańska 24-38 
Franciszkańska 14, 16 
Franciszkańska 14a, 14b 


5 I CZWARTEK
Kotarbińskiego 2, 4 
Kotarbińskiego 6, 8, 10, 12 
Franciszkańska 16a, 16b 
Franciszkańska 24 
Franciszkańska 24a, 24d 

7 I SOBOTA
Franciszkańska 24b, 26, 26a 
Franciszkańska 24c, 24e 
Franciszkańska 28 
Franciszkańska 28a, 28d 


8 I NIEDZIELA
Franciszkańska 28b, 28c 
Franciszkańska 30a, 30d 
Franciszkańska 30b, 30c 
Franciszkańska 30 
Franciszkańska 32, 32c 


9 I PONIEDZIAŁEK
Franciszkańska 32a, 32b 
Franciszkańska 32d 
Franciszkańska 32e 
Gdańska 40 
Gdańska 40a 


10 I WTOREK
Gdańska 40b, 40e 
Gdańska 40c, 40d, 44a, 44e 
Gdańska 42, 42a, 42b 
Gdańska 44, 44d 
Gdańska 44b, 44c 


11 I ŚRODA
Gdańska 46, 46a, 46b 
Gdańska 48 
Gdańska 48a, 48d, 48e 
Gdańska 48b, 48c 
Tatarkiewicza 22, 22a 


12 I CZWARTEK
Tatarkiewicza 22b, 22c 
Tatarkiewicza 18, 18a, 28 
Tatarkiewicza 14, 14a, 14b, 14c 
Tatarkiewicza 16, 16a, 16b 
Tatarkiewicza 20, 20a 


13 I PIĄTEK
Tatarkiewicza 20b, 20c 
Tatarkiewicza 4, 4a, 4b 
Tatarkiewicza 6, 6a, 8 
Tatarkiewicza 8a, 8b, 8c 
Tatarkiewicza 10, 10a, 10b, 10c 


14 I SOBOTA
Tatarkiewicza 2, 2a 
Tatarkiewicza 11, 11a, 11b, 11c 
Tatarkiewicza 13, 13a 
Tatarkiewicza 15, 15a 


15 I NIEDZIELA
Tatarkiewicza 17, 17a, 7, 7a 
Tatarkiewicza 1, 1a 
Tatarkiewicza 3, 3a, 3b 
Tatarkiewicza 5, 5a, 5b, 5c 
Tatarkiewicza 9, 9a 


21 I SOBOTA
termin dodatkowy

 .......................................

Kolejność od numerów niższych do wyższych (z dołu do góry). Przy domach od numerów niższych do wyższych

Początek kolędy: poniedziałek-piątek: 16:00
sobota i niedziela: 14:00